IMG_20201013_182030

 

– Vodné chladenie /custom water cooling/: táto služba je určená pre náročnejších užívateľov, ktorí potrebujú výrazne znížiť prevádzkové teploty výkonových komponentov vo svojom počítači / v inom IT zariadení /, znížiť hlučnosť , prispôsobiť dizajn alebo majú záujem o poskladanie úplne nového počítača s výkonným vodným chladením a adekvátne využívať jeho prednosti.

 

– Upgrade chladenia procesora-CPU / grafickej karty- GPU: prechod zo suchého chladenia na uzavretý set /AiO/, vodné custom chladenie alebo na ultratichý pasív.

 

– Upgrade chladenia NVMe diskov na pasiv alebo vodné chladenie.

 

– Upgrade chladenia pamätí RAM na pasiv alebo vodné chladenie.

 

– Upgrade chladenia na základnej doske na pasiv alebo vodné chladenie / najmä výkonové časti: mosfets / iné.

 

– Konfigurácia hardwaru a technická podpora: po prijatí vašej objednávky / herný počítač, pracovná stanica , server, iné IT zariadenie / vás v čo najkratšom možnom termíne bude informovať náš technik a preberie s vami všetky detaily potrebné k dokončeniu konfiguracie vodného chladenia, upgrade chladenia alebo IT zariadenia s vodným/ iným chladením. objednávku môžete zrealizovať tu: odkaz na formular nizšie

 

– Výkon, vzhľad a komfort PC s vodným chladením: Náš technik / konkrétne ten, ktorý vám bude počítač osobne skladať / vás bude kontaktovať a pomôže, poradí vam vybrať si jednotlivé komponenty aby vaša požiadavka bola vybavená k vašej maximálnej spokojnosti.

 

– Skladanie PC, testovanie a odovzdanie PC do rúk zákazníkovi: po odbornom poskladaní počítača náš technik nastaví a odtestuje váš počítač / screenshoty a fotky monitorovania teplôt počas záťažových testov vám budú k dispozícii / a v čo najkratšom možnom čase Vás bude informovať o stave vašej objednávky a možnom doručení / prevzatí počítača. Pri preberaní u nás, bude PC pred zákazníkom odtestovaný a nastaveny podľa požiadaviek.

Potrebujete poradiť?

ZAVOLAJTE nám a nájdeme efektívne riešenie!